Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
Gjalp Shea
IDEALE PËR LËKURËN DHE FLOKËT E THATA DHE TË NDJESHME
5/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Mbroni dhe ushqeni lëkurën shumë të thatë si kurrë më parë me gjalpin tonë të ri dhe të përmirësuar të trupit Shea.

Tashmë i bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të punuar me dorë nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe vajin organik babassu të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, hidratuesi ynë i trupit e lë lëkurën seriozisht të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer intensivisht me hidratim 96 orë. Madje ju jep një shkëlqim natyral.

Ky gjalpë lë trupin shumë kremoz vjen në paketim të riciklueshëm* të bërë me kapak alumini dhe vaskë plastike 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni atë trup të bukur.

 • Një shea butter i prodhuar me dorë nga komuniteti Fair Trade nga Ghana

 • Tekstura e ngopur, e shkrirë, e përsosur për lëkurën dhe flokët e thata dhe të ndjeshme

 • Pa parfum

 • Pakoja e aluminit tërësisht e riciklueshme 100%


 
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
13.30€
19.00€
13.30€
19.00€
13.3 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Thajeni trupin me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.

 2. Merni një copë Gjalpë Trupi.

 3. Shpërndajeni mbi lëkurë me masë ose me bujari.

 4. Dhuroni nyjeve dhe pjesëve të prirura ndaj tharjes si gjunjët, bërrylat dhe këmbët pak dashuri shtesë.

 5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.

 6. Ndjeheni të ushqyer, të lëmuar dhe të zbutur.

 7. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.

1 Vlerësim
5 / 5
Fatlinda Mujko
Të rekomanduara
PËR FLOKË TË THATA
18.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
15.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA KACURRELAT
18.00€
Shto në shportë
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
18.00€
Shto në shportë
16.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË
10.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
33.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave