Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
Vitamin C - Krem Hidratues për Shkëlqim
PËR LËKURËN E LODHUR • 24 ORË HIDRATIM
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Formula që ju pëlqen është kthyer në një paketim të ri, gati për t'i dhënë pamjes suaj kujdes të rëndësishëm. Losioni ynë e zgjeron menjëherë lëkurën, duke ndihmuar që të ndihet hidratuar dhe e freskët, me një finish të ndriçuar! I bërë me 96% përbërës natyralë, losioni ynë me vitaminë C është përpunuar me ekstrakt nga luleshtrydhe camu camu. Luleshtrydhet camu camu njihen që përmbajnë dyfishin e vitamina C në krahasim me portokallet. Lëkura ndihet menjëherë më e butë, me një pamje dukshëm më pak e lodhur dhe më e ndritshme.

Ka një surprizë tjetër - ena jonë e re është 100% ricikluese* dhe e bërë nga qelqi i ricikluar gjithashtu.

Filloni me Pllakën Tona Pucollesh me Vitaminë C për të lëmuar butësisht qeliza të vdekura të lëkurës. Zbuteni me Serumin Tonë me Vitaminë C për të ndihmuar në luftimin e pamjes të lodhur të tonit dhe teksturës së lëkurës. Përfundoni me Losionin Tonë për Aktivizim të Ndriçimit për dozën tuaj të përditshme hidratimi. Arritjeja e ndriçimit kulminant.

  • Për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme

  • Hidratim për 24 orë

  • Lë lëkurën që të ndihet më e butë dhe e freskët

  • I bërë me 96% përbërës natyralë, duke përfshirë ekstrakt nga luleshtrydhe camu camu

  • Certifikuar nga Shoqata Vegane

  • Testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
17.60€
22.00€
17.60€
22.00€
17.6 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Aplikoni një copë hidratues në lëkurë të pastër çdo mëngjes dhe mbrëmje.
2. Masazhojeni butësisht në lëkurën tuaj, duke shmangur zonën e syve.
3. Po kërkoni një regjim të plotë? Filloni me pastruesin tonë me vitaminë C dhe më pas përdorni serumin tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C përpara se të aplikoni hidratuesin tuaj.
Shmangni zonën e syve.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Anti - Pollution
19.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
30.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
16.00€
Shto në shportë
Përfundim kremoz
29.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
22.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave