Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Camomile - Balsam Pastrues për Make Up
PËR LËKURË TË NDJESHME • HIQNI MAKEUP-IN • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Projektuar për të punuar me shpejtësi me grimin tuaj pa shumë lodhje, balsami i heqjes  të grimës Camomile Clean Sweep vjen në një paketim të përshtatshëm për në rrugë.

Pastrojeni lehtësisht grimin e fytyrës duke kaluar stick-un tonë të balsami mbi lëkurën tuaj. Shpërlani me ujë të ngrohtë dhe jeni të gatshëm për t’u larguar.
Mikpritësi i udhëtimit i përsosur, është ideal për ta mbajtur në çantën tuaj për një fundjavë jashtë shtëpisë, për udhëtime në festivale ose për ta marrë me vete në palestër.

E bërë me 95% të përbërësish nga natyra, duke përfshirë vaj kamomili nga Norfolk, Angli, ky stick balsami për pastrimin e grimit, lë lëkurën të ndihet e pastër, e rinfreskuar dhe e butë si mëndafsh.

  • Stick balsami për pastrimin e grimës

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme

  • Lëkurë që ndihet e pastër, e rinfreskuar dhe e butë si mëndafsh

  • I bërë me 95% të përbërësish nga natyra

  • Vegan

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.00€
12.00€
12 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret

  1. Masazhojini balsamin tonë në mënyrë të barabartë mbi lëkurën e thatë.

  2. Shihni se si me lehtësi e shkrin makeup-in.

  3. Lani me ujë të ngrohtë.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
50%
7.00€
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
50%
Largon papastërtitë
6.00€
12.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave