Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Sapun Pastrues për Fytyrë & Trup me Mandarinë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS • VEGANE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ndjehuni të butë dhe të freskët me produktin tonë të ri dhe të përmirësuar për larjen e fytyrës dhe trupit me portokallin Satsuma - një sapun që është më i qëndrueshëm* dhe me një nivel të lartë të përbërësve natyralë.

Sapuni ynë i ri me efekt të shumëfishtë ju lejon të pastroni trupin nga koka në këmbë dhe të trajtoni fytyrën dhe trupin tuaj me kujdes të veçantë. I pasur dhe kremoz, ai lë llojet e lëkurës të ndjehen e pastër dhe e freskët.

I certifikuar nga Shoqata Vegan dhe me 90% përbërës natyralë, ai është i pasuruar me gjalpë shee të prodhuar në Ghanë nga komuniteti i Tregtisë së Drejtë të Pajtimit të Kushtëzuar nga Dora. Që nga viti 1994, tregtia jonë ka ndihmuar të sigurojë pavarësi financiare për mbi 600 gra. Ajo vjen në një paketë të 100% riciklueshme prej letre*. Një produkt i mrekullueshëm.

  • Pastruese trupi dhe fytyre

  • Për të gjitha llojet e lëkurës

  • Freskuese dhe pastruese

  • 90% përbërës të origjinës natyrale

  • Certifikuar nga Shoqata Veganë

  • Testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
5.00€
5.00€
5 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave