Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Set për Dhuratë me Black Musk i Madh
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT • VEGANE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Shijoni delikatesat me arome në këtë Ramazan dhe Bajram me kutinë tonë të madhe të dhuratave me Musk Enigmatik të Zi. I pasuruar me arome të perëndisë, bergamotit, piperit të rozë dhe muskut.

Lahuni me gjelin tonë të parfumuar dhe pastrues. Lëreni lëkurën të ndihet e hidratuar me losionin e trupit. Pastaj freskohuni me disa sprërkatje të parfumit tonë dhe eau de toilette. Këto delikatesa vegane janë të pasura me arome të perëndisë bambinella, bergamotit, piperit të rozë dhe muskut të ndërgjegjshëm për shëmbëlltyrë.

Por kjo dhuratë nuk ju ngrit vetëm në udhëtimin tuaj shpirtëror. Ajo mbështet partnerët tanë të Tregtisë së Ndershme të Komunitetit që na ndihmuan ta bënim atë.

Losioni ynë për trupin është i pasuruar me shea butter nga Gana e Tregtisë së Ndershme të Komunitetit që ndihmon të sigurojë pavarësi financiare për mbi 600 gra në 11 fshatra. Ne gjithashtu paguajmë një premium mbi një çmim të ndershëm për të ndihmuar në investimin në projekte komunitare. Sot, mbi 49,000 njerëz përfitojnë indirekt nga ky fond premium.

Oh, po, ne po harronim - kutia e dhuratave është gjithashtu ricikluese. * Ose, përdorni atë përsëri për të ruajtur pjesët e lirë. Çfarë nuk duhet të duhet?

Pra, jepni këtë dhuratë ose shijoni vetë për të festuar forcën dhe bashkimin në këtë Ramazan dhe Bajram. Dhe zbuloni se si tregtimi ynë ndihmon në mbështetjen e komuniteteve në të gjithë globin.

  • Gel Dush Musk Enigmatik i Zi 250ml

  • Losion Trupi Musk Enigmatik i Zi 250ml

  • Mist për Trup Musk Enigmatik i Zi 100ml

  • Eau de Toilette Musk Enigmatik i Zi 60ml

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
50.00€
50.00€
50 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS
20.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS
70.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS
75.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS
25.00€
Shto në shportë
SET DHURATE
50.00€
Shto në shportë
30.00€
Shto në shportë
SET DHURATE PER TRUPIN
60.00€
Shto në shportë
Aromë lulesh
45.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave