Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Vitamin E - Maskë Nate për Hidratim
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Maske është e pasuruar me 97% përbërës natyralë, duke përfshirë Vitaminën E, një përbërës shumë i ushqyeshëm që lëkura e do. Por, kjo maskë nuk bën vetëm kujdes për lëkurën tuaj. Ajo përmban vaj ulliri të arrave boronicë, i njohur si burim i Vitaminës E, të cilin ne e prodhojmë duke përdorur arra boronicë të lënë nga industria e verës, duke zvogëluar sasinë e mbeturinave.

Kjo maskë ushqyese e gjumit tani vjen në paketim të riciklueshëm.

  •  Hidraton lëkurën intensivisht

  • Perfekte për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën e thatë

  • Pasuruar me Vitaminën E dhe vaj ulliri të arrave boronicë

  • Pasuruar me 97% përbërës natyralë

  • Vegane

  • Testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
15.00€
15.00€
15 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
30%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
13.30€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave