Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set për Dhuratë Breath Duo
SET DHURATE • 100% VAJRA ESENCIAL • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant Breathe nga sfera Wellness. Në të, ne kemi kombinuar xhel dushi dhe shampo dhe krem trupi nga sfera Breathe që do t'ju freskojnë shqisat dhe do t'ju ndihmojnë të relaksoheni.

Xhel për pastrimin e flokëve dhe trupit Breathe ka një aromë të freskët, bimore, pastron nga koka te këmbët dhe forcon mendjen.

Kremi i trupit është i pasuruar me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Kina, vaj rozmarine 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Spanja dhe vaj ulliri organik të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Itali. Kremi nuk yndyros dhe nuk ngjit, tekstura e tij është jashtëzakonisht e lehtë dhe aroma - energjike dhe freskuese. Përthithet shpejt dhe e bën lëkurën më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer.

Dhurata ndodhet në një paketë të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Xhel dushi dhe shampo Breathe 200 ml.

  • Krem Trupi Breathe 200 ml.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
17.50€
35.00€
17.50€
35.00€
17.5 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave