Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Mini Set Dhuratë Breath
SET DHURATE • 100% VAJRA ESENCIAL • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant Breathe nga sfera Wellness. Në të, ne kemi kombinuar një balsam trupi dhe vaj aromatik nga sfera e gjumit që do t'ju freskojë shqisat dhe do t'ju ndihmojë të relaksoheni.

Aplikoni disa pika vaj aromatik në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma tonike do t'ju ndihmojë të freskoheni dhe të relaksoheni. Është bërë me vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Kina dhe vaj rozmarine 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Spanja.

Balsami qetësues Breathe është një format i përshtatshëm që mund ta merrni kudo me vete. Masazhoni një sasi të vogël në pikat e pulsit ose nën hundë dhe thithni thellë. Ai është i pasuruar me 99% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Kina dhe vaj rozmarine 100% natyral dhe biodegradues* nga Spanja. Formula e tij plotësohet me vaj ulliri organik hidratues të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Itali.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301.

  • Kondicioner qetësues Breathe 30 gr.

  • Vaj aromatik Breathe 9 ml.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
10.00€
20.00€
10.00€
20.00€
10 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave