Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Mini Set Dhuratë Boost
SET DHURATE • 100% VAJRA ESENCIAL • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Jepini një humor të mirë vetes ose një personi të dashur me kompletin e trupit me produkte nga sfera jonë më e shitur Wellness – Boost.

Të pasuruar me jo më pak se 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë 100% natyralë dhe të biodegradueshëm* të bergamotit dhe mandarinës, produktet zgjojnë lëkurën dhe ndjesitë për përvoja të paharrueshme.

Formula e kremit të duarve Boost plotësohet gjithashtu me gjalpë shea, i punuar me dorë nën programin Comumity Fair Trade në Ganë, i njohur për vetitë e tij intensive ushqyese.

Dhurata është e paketuar në një kuti të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Krem duarsh Boost 30 ml.

  • Vaj aromatik Boost 9 ml.

  • * Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
9.00€
18.00€
9.00€
18.00€
9 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave