Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Mini Set Dhuratë Sleep
SET DHURATE • 100% VAJRA ESENCIAL • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant të gjumit nga sfera Wellness. Në të kemi kombinuar një balsam trupi dhe vaj aromatik nga sfera Sleep, të cilat do t'ju ndihmojnë të qetësoni mendjen dhe të shijoni një pushim relaksues dhe gjumë cilësor.

Aplikoni disa pika vaj aromatik në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma e butë do t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe të ndiheni më mirë. Krijuar me 100% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues* vetiver nga Madagaskari dhe vaj bajame.

Hidratoni lëkurën dhe qetësoni mendjen para gjumit me balsamin Bedtime Lavender & Vetiver. Masazhojeni në lëkurë me lëvizje rrethore. Kjo do t'ju bëjë të relaksoheni para gjumit. Kremi nuk yndyros dhe nuk ngjit, zbut lëkurën dhe e ushqen atë. Krijuar me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj vetiver natyral dhe të biodegradueshëm* nga Madagaskari, vaj ulliri organik nga Italia dhe vaj Shea nga Gana, i nxjerrë në kuadër të programit Comumity Fair Trade.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301.

  • Balsam trupi para gjumit 30 gr.

  • Vaj aromatik Sleep 9 ml.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
11.00€
22.00€
11.00€
22.00€
11 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave