Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Vitamin E - Toner Hidratues për Fytyrën
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Toneri ynë hidratues me vitaminë E e freskon lëkurën tuaj duke hequr ndotjen e fshehur. Formula jonë e lehtë dhe ujore tonizon dhe pastrojnë lëkurën pa hequr hidratimin e rëndësishëm. I pasuruar me 96% për origjinë natyrale, është mjaft delikat për të përdorur në mëngjes, në mesditë ose në darkë (ose kurdo që të keni dëshirë për një trajtim freskues). Por ai bën më shumë se sa thjesht kujdeset për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj frutash boronicë, i njohur si burim i vitaminës E, të cilin e bëjmë duke përdorur boronica të mbetur nga industrinë e lëngjeve, duke treguar se ka më pak mbetje në përgjithësi. Dhe nuk jemi ndalur këtu - toneri hidratues tashmë vjen në paketim të riciklueshëm*.

Largon çdo mbetje të ndotjes. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, edhe për lëkurë të thatë. I pasuruar me vitaminë E dhe vaj frutash boronicë dhe  i pasuruar me 96% për origjinë natyrale Vegan Testuar dermatologjikisht
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.00€
12.00€
12 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

  1. Merreni një pambuk me toner.

  2. Lëvizni butësisht mbi fytyrë për të tonifikuar dhe larguar çdo mbetje të ndotjes.

  3. Për një regjim të plotë, filloni me pastrimin duke përdorur lëng fytyre të butë me Vitaminë E tonik, pastaj vazhdoni me kremën tonifikuese për ditë Vitaminë E Moisture ose kremën tonifikuese për natë Vitaminë E Night. Zbuloni serinë tonifikuese të plotë me Vitaminë E.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave