Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Energetic Blue Musk Zest Gift Box
SET DHURATE PER TRUPIN • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Surprizoni veten ose një të dashur me kompletin elegant të dhuratave Blue Musk Zest Large.

Myshku blu magjeps me aromën e tij të freskët dhe pikante. Xhel dushi dhe shampo, Eau de Toilette dhe mbështjellës me një kombinim të ndritshëm të notave të agrumeve, portokallit të ëmbël, grejpfrutit ekspresiv, limonit të gjelbër dhe barbarozës. Sigurisht, formula plotësohet nga myshku ikonik i The Body Shop, i prodhuar pa dëmtuar kafshët, i cili i jep sofistikim aromës.

Formula e produktit pastrues është e pasuruar me aloe vera organike, e prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Meksikë, e cila hidraton dhe qetëson lëkurën e trupit.

Ky grup simpatik aromash është dhurata perfekte për çdo rast. Është e paketuar në një kuti të bërë me letër të certifikuar FSC, e përshtatshme për ripërdorim nga partneri ynë i tregtisë së drejtë në Komunitet, Get Paper Industry në Nepal.

  • Xhel dushi dhe shampo Blue Musk Zest 250 ml.

  • Eau de Toilette Blue Musk Zest 60 ml.

  • Roll-on Blue Мusk Zest Antidjersë 50 ml.

  • Projektuar për çdo gjini

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
32.00€
40.00€
32.00€
40.00€
32 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
SET DHURATASH PËR FLOKËT
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Largon papastërtitë
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave