Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Vitamin E - Krem Hidratues Xhel
PËR LEKURË TË KOMBINUAR • 48 ORË HIDRATIM • VEGAN
4/5
1 Vlerësim
"Sapo kam filluar ta perdori dhe wow ???? I loved it ????"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Një hero për lëkurën e kombinuar, kremi ynë me xhel hidratues me vitaminë E do t'ju bëjë që ditën të ndiheni të qetë dhe të ngopur me lagështi.

Kjo formulë ultra e lehtë dhe jo e yndyrshme është një hero për lëkurën e kombinuar. Ai jo vetëm që rimbush lagështinë, ai rikthen hidratimin vital, duke ju lënë lëkurë të lumtur dhe me pamje të shëndetshme për 48 orë.

I pasuruar me 96% përbërës me origjinë natyrore, Përfshirë dy përbërës heronj të njohur për vetitë e tyre hidratuese: acidi hialuronik me origjinë natyrale dhe vitamina E. Acidi hialuronik mund të tingëllojë pak, mirë, teknik, por është thjesht një molekulë natyrale që tërheq 1000x pesha e tij në ujë, duke e mbajtur lëkurën të shëndoshë me lagështi.

Por ky krem bën më shumë sesa vetëm kujdesin për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj të farës së mjedrës, i njohur si një burim i vitaminës E, të cilën e bëjmë duke përdorur mjedrat e mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë se në përgjithësi ka më pak mbetje.

As ne nuk jemi ndalur me kaq. Ne kemi përditësuar paketimin tonë në mënyrë që kremi juaj i preferuar i fytyrës të vijë tani në një kavanoz qelqi të riciklueshëm të bërë nga 40% xhami i ricikluar që është i mbuluar me një kapak alumini - i përsosur për ripërdorim ose riciklim*, përsëri dhe përsëri.

 • Hidraton intensivisht lëkurën për 48 orë

 • E përkryer për lëkurë normale/kombinuar

 • I pasuruar me vitaminë E, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe vaj të farave të mjedrës

 • I pasuruar me 96% përbërës me origjinë natyrale

 • Vegane
  I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
18.00€
18.00€
18 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Masazhojeni në lekurë me lëvizje rrethore.

1 Vlerësim
4 / 5
Arlinda Islami
Sapo kam filluar ta perdori dhe wow ????

I loved it ????
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave