Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Vitamin E - Krem Nate Ushqyes për Fytyrën
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • 72 ORË HIDRATIMI • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kremi ynë i natës vitamina E është lëkura që nuk fle.
Kjo formulë e pasur dhe jo e yndyrshme mbron dhe ushqen intensivisht, duke u kyçur në lagështi në mënyrë që të zgjoheni me lëkurë që është e lumtur, e shëndetshme dhe e hidratuar për 72 orë.

I pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë dy përbërës hero të njohur për vetitë e tyre hidratuese: acidi hialuronik me origjinë natyrore dhe vitamina E. Acidi hyaluronik është një molekulë natyrore që i jep lëkuës hidratim dhe duke e lënë lëkurën të lagësht.

Por ky krem bën më shumë sesa vetëm kujdesi për lëkurën tuaj. Përmban vaj farash të mjedrës, i njohur si burim i vitaminës E, të cilën e bëjmë duke përdorur manaferra të mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë se ka më pak mbeturina në përgjithësi.

Ne kemi përditësuar paketimin tonë në mënyrë që kremi juaj i preferuar i fytyrës të vijë tani në një kavanoz qelqi të riciklueshëm të bërë nga qelqi 40% i ricikluar që është në krye me një kapak alumini – perfekt për ripërdorim ose riciklim*, përsëri dhe përsëri

  • Lëkura ushqehet intensivisht me lagështi për 72 orë

  • Perfekte për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën e thatë

  • Pasuruar me Vitaminë E, acid hialuronik me origjinë natyrore dhe vaj farash mjedrës

  • Pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrore

  • Vegan

  • I testuar në mënyrë dermatologjike

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.60€
18.00€
12.60€
18.00€
12.6 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1.Nxirrni një sasi të vogël në majë të gishtave tuaj.
2. Masazhojeni butësisht kremin hidratues në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore (mos harroni qafën dhe shmangni buzët dhe sytë!) Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.
3. Për rezultate edhe më të mira, kombinojeni atë me gamën tonë të plotë të kujdesit për lëkurën me Vitaminë E. Ne ju kemi mbuluar me një pastrues, toner, serum dhe krem për sytë me Vitaminë E.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave