Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
White Musk® Eau De Toilette
AROME FRESH & FLORALE • CRUELTY-FREE MUSK • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
White Musk është një aromë delikate me efekte të fuqishme. Është delikate, qetësuese dhe mrekullisht magjepsëse. Ujë Tualeti White Musk® ka nota lulesh, sensuale dhe të pastra që do t'ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten.

Kjo shishe e vogël e fuqishme përmban një përzierje të freskët të aromës sonë ikonike White Musk® - një simfoni e bukur aromash me nota të aldehideve të pastra, jasemini ngushëllues dhe myshkun tonë sensual dhe pa egërsi.

Ndonjëherë, bukuria e një arome ka të bëjë më shumë me atë se si ju bën të ndiheni. I fuqizuar, i ngritur, ndoshta edhe nostalgjik. Ujë Tualeti White Musk® është një aromë e qëndrueshme dhe ikonike që do t'ju bëjë të ndiheni të pandalshëm. Dhe nëse vërtet dëshironi ta mbani gjallë ëndrrën, përgatituni me më shumë gjëra të mira nga gama jonë White Musk®.

Eau de Toilette tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, në mënyrë që të mund ta mbështesni planetin tuaj sa herë që e aplikoni. Hiqeni pompën përpara se të ricikloni kapakun dhe shishen tuaj.

Mund të duket e thjeshtë, por përzgjedhja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e ndërlikuar. Pra, nëse keni nevojë për një ndihmë, lexoni këshillat tona për të gjetur aromën tuaj të njohur.

 • Ujë tualeti

 • Aromë e freskët, me lule dhe ikonike

 • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi

 • Shishe dhe kapak i riciklueshëm

 • Vegane

 • 95% përbërës me origjinë natyrale

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
16.00€ - 24.00€
20.00€ - 30.00€
24.00€
30.00€
24 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Spërkatni me aq bujari sa dëshironi në qafën tuaj dhe pikat e pulsit.

 2. Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk®, Xhelin e Dushit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
AROME FLORALE
16.00€ - 24.00€
20.00€ - 30.00€
Shto në shportë
20%
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRUTASH
16.00€ - 24.00€
20.00€ - 30.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS DHE TË FLOKËVE
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROMË DRURI
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave