Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Mbështjelles Flokësh me Bambo
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT • THANI FLOKET BUTËSISHT • VISKOZE BAMBUJE NATYRALE
4/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Përqafoni flokët tuaj të lagur dhe ndihmojini të thahen më shpejt me mbështjellësin tonë të butë dhe natyral të flokëve me bambu.

Mbështjellësi ynë i butë dhe absorbues i flokëve ndihmon në eliminimin e nevojës për nxehtësi të dëmshme, ndërsa thahen me kujdes flokët tuaj. Jini të butë me flokët tuaj dhe do të ndiheni më të lumtur dhe më të shëndetshëm me kalimin e kohës. Mbulesa jonë e flokëve funksionon gjithashtu shkëlqyeshëm me maskat e flokëve kur keni kohë për t'u çlodhur. Mund ta vishni edhe gjatë gjithë natës për të mbrojtur jastëkun tuaj ndërsa maska juaj e flokëve fillon të funksionojë në flokët tuaj. Të rehatshme dhe kaq të lehta për t'u mbështjellë, flokëve tuaj do ju pëlqejnë

Pas përdorimit të parë:

  • 92% mendonin se mbështjellja ishte super absorbuese

  • 85% mendonin se flokët e tyre u thanë më shpejt kur përdornin mbështjellësin

  • 95% u pajtuan që mbështjellja thith lagështi pa i tërhequr ose dëmtuar  fijet e flokut.

  • 77% mendonin se flokët e tyre dukeshin më pak të dredhur

  • 91% mendonin se mbështjellja ndihmoi maskat e flokëve të funksiononin më gjatë në flokët e tyre


Prova e 100 të anketuarve përdorues me tipe flokësh 1A deri në 4C.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
15.00€
15.00€
15 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
Thajini lehtësisht dhe efikasht flokët tuaj me Bamboo Hair Wrap tonë. Shijoni flokë më të lumtur dhe më të shëndetshëm duke eliminuar nevojën për ngrohje që i dëmton ato.
1 Vlerësim
4 / 5
Adhuresa Shabani
Të rekomanduara
PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE
15.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATA
18.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA KACURRELAT
18.00€
Shto në shportë
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
18.00€
Shto në shportë
16.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË
10.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
33.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave