Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set Dhuratë Uplift & Energise Boost Routine
DHURATE PER KRISHTLINDJE • ME VAJRA ESENCIAL 100% NATYRAL • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Dhurojini atyre atmosferë të mirë këtë Krishtlindje me dhuratën tonë rutinë Uplift & Energize Boost, nga sfera jonë më e shitur Wellness.

Trajtimet tuaja janë të mbushura me një përzierje agrume të vajrave esencialë të bergamotit dhe mandarinës. Një aromë ngritëse për mendjen dhe trupin për t'ju ndihmuar të rrezatoni ato atmosfera të mira.

Kremi juaj Boost Whipped Body dhe vaji i flokëve dhe trupit janë bërë gjithashtu me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia që ndihmon në mbështetjen e fermerëve me mundësi të ardhurash.

Kjo është një dhuratë e mrekullueshme për dikë që pëlqen të marrë kohë për të shfrytëzuar energjinë e tyre pozitive.

  • Boost Whipped Body Cream 200ml

  • Boost Shine On Hair & Body Oil 100ml

  • Boost Happy Hand Cream 30ml

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
22.50€
45.00€
22.50€
45.00€
22.5 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave