Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set Dhuratë Unwind & Rest Sleep
DHURATE PER KRISHTLINDJE • ME VAJRA ESENCIAL 100% NATYRAL • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Dhurojini atyre një rutinë relaksuese para gjumit këtë Krishtlindje me dhuratën tonë rutinë për çlodhje dhe pushim, nga sfera jonë më e shitur e Wellness.
E mbushur me një përzierje vajrash esencialë livando dhe vetiver, rutina jonë me 4 hapa para gjumit* ju ndihmon të goditni më shpejt jastëkun dhe përmirëson cilësinë e gjumit, në mënyrë që të zgjoheni më të fortë. Dhe është vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit.
Your Hair & Body Wash dhe Balmy Body Cream dhe Pillow Mist janë bërë gjithashtu me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia që ndihmon në mbështetjen e fermerëve me mundësi të ardhurash.

Kjo është një dhuratë e mrekullueshme për dikë që dëshiron pak pushim dhe relaksim këtë sezon festiv.

*Rutina e provuar me 4 hapa para gjumit për të ndihmuar të bini 1,8 herë më shpejt në gjumë dhe të përmirësoni cilësinë e gjumit. Ngrihet shkumë dhe lahet. Masazh me krem trupi. Mjegull jastëku Spritz. Aplikoni përzierjen e vajit esencial në pikat e pulsit.

  • Sleep Relaxing Hair & Body Wash 200ml

  • Sleep Balmy Body Cream 200ml

  • Sleep Calming Pillow Mist 100ml

  • Sleep Essential Oil Blend 9ml

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
30.00€
60.00€
30.00€
60.00€
30 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave