Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Shea - Scrub Trupi
EKSFOLIUES ME SHEQER PËR TRUPIN • PËR LËKURË SHUMË TË THATË • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Pastroni intensivisht trupin tuaj të bukur në butësi të mëndafshtë me eksfoliuesin tonë të trupit Shea.

Tani i bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të punuar me dorë nga Gana, eksfoliuesi ynë i sheqerit largon intensivisht qelizat e vdekura të lëkurës për të lënë lëkurën shumë të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me hidratim. Ky pastrim delikat me arra tani vjen në paketim të riciklueshëm.* Vaska është bërë gjithashtu me 100% plastikë të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj, ndërkohë që doni dhe kënaqni trupin tuaj. *Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Eksfoliues intensiv i trupit me sheqer

  • E përkryer për lëkurë shumë të thatë

  • Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë dhe e ushqyer me hidratim

  •  Erë delikate

  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale

  • Certifikuar nga Shoqëria

  • Vegan

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
8.00€ - 19.00€
8.00€
8 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
EKSFOLIUES I FORTE ME SHEQER
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË SHUMË TË THATË
19.00€
Shto në shportë
EKSFOLIATOR I BUTË I TRUPIT
19.00€
Shto në shportë
50%
PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE
13.00€
26.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
50%
VEGAN
13.00€
26.00€
Shto në shportë
50%
13.00€
26.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES TRUPI
8.00€ - 14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave