Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Set për Dhuratë me Boost I Mesëm
SET DHURATASH
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kënaquni me disa emocione të mira dhe energjike këtë Krishtlindje me dhuratën tonë Uplift & Energize Boost, nga linja jonë më e shitur Wellness.

Trajtimet tuaja janë të mbushura me një përzierje agrume të vajrave esencialë të bergamotit dhe mandarinës. Një aromë ngritëse për mendjen dhe trupin për t'ju ndihmuar të rrezatoni atmosfere të mire. Kremi juaj Boost Happy Hand Cream është pasuruar gjithashtu me gjalpë shea në Komunitet Fair Trade nga Gana që ndihmon në sigurimin e pavarësisë financiare për mbi 600 gra. Kjo është surpriza e përsosur e Santa Santa ose mbushësi i çorape për dikë që pëlqen të marrë kohë për të shfrytëzuar energjinë e tyre pozitive.

  • Boost Uplifting Hair & Body Wash 200ml

  • Boost Happy Hand Cream 30ml

  • Boost Essential Oil Blend 9ml

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
30.00€
30.00€
30 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave