Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Edelweiss - Maskë Nate për Fytyrën
PËR LËKURË MË TË BUTË • NDIHMON NË RUAJTJEN E BARRIERËS SË HIDRATIMIT TË LËKURËS • ISHTE DROPS OF YOUTH™
1/5
1 Vlerësim
"Kreme/maske shume e mire dhe hidratuese ! Kur zgjohesh ne mengjes lekura eshte e bute dhe e lemuar. Ja vlen me pase ne rutinen tende te kujdesit te lekures"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Jepini lëkurës tuaj një trajtim zbutës me maskën tonë të gjumit Drops of Youth™ Bouncy - është kthyer, dhe tani është akoma më mirë.

E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, maska ​​jonë e re rinovuese Edelweiss Bouncy Sleeping Mask përkëdhel lëkurën tuaj dhe e lë atë të ndjehet e lëmuar, e rinovuar dhe e mbushur me hidratim 24 orë – thjesht pyesni 115 femrat që provuan (dhe e pëlqyen!) maskën tonë të re në një provë të pavarur të përdoruesit*.

Dëshironi të dini se çfarë ka ndryshuar tjetër? Tani e kemi pasuruar çdo kavanoz me përqendrim të dyfishtë të Edelweiss, i cili forcohet natyrshëm (dhe më tepër në mënyrë unike) me acid leontopodik i njohur për vetitë e tij antioksiduese. Në fakt, bima e vogël edelweiss është aq elastike dhe e fuqishme sa ekstrakti i saj ka 43% më shumë fuqi antioksiduese se retinoli. Shumë e jashtëzakonshme, apo jo?

Një maskë krem-xhel që zbut lëkurën me hidratim të thellë, duke e lënë mbi lëkurë gjatë kohës që flini, përthithet shpejt, ushqen intensivisht dhe ndihmon në ruajtjen e barrierës natyrale të lagështisë së lëkurës. Zgjohuni për lëkurën me pamje të shtuar me hidratim, dhe linjat e imëta duken të zbutura dhe më pak të dukshme.

Ka edhe një surprizë tjetër – paketimi ynë tani është 100% i riciklueshëm*** dhe është bërë edhe me xham të ricikluar.

Nxirrni një sasi të vogël dhe lëreni në lëkurën e pastruar duke shmangur sytë, më pas lëreni gjatë natës që të bëjë magjinë e saj.

 • Maskë gjatë natës I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme

 • E lë lëkurën të ndjehet më e lëmuar dhe e renovuar

 • Hidraton lëkurën me hidratim 24 orë

 • Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale

 • Tashmë i pasuruar me përqendrim të dyfishtë të Edelweiss

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 • Jo komedogjenik (nuk bllokon poret)

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
15.00€
30.00€
15.00€
30.00€
15 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Plotësoni rutinën tuaj të zakonshme të kujdesit të lëkurës

 2. Hiqni një sasi të vogël dhe lëmoni në lëkurë, duke shmangur sytë.

 3. Lëreni të gjithë mirësinë të zhytet dhe lëreni të bëjë gjënë e saj brenda natës.

 4. Ëndrra të ëmbla!

1 Vlerësim
1 / 5
Leonora Hasani
Kreme/maske shume e mire dhe hidratuese ! Kur zgjohesh ne mengjes lekura eshte e bute dhe e lemuar. Ja vlen me pase ne rutinen tende te kujdesit te lekures
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave