Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Krem Dushi me Shea
PËR LËKURË TË THATË • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Tani i certifikuar nga Vegan Society dhe i bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana, kremi ynë i dushit ndihmon që lëkura të ndihet e butë, e pastër dhe e hidratuar. Kjo aromë e ngrohtë dhe rehatuese i jep lëkurës një aromë arre.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, shkumon butësisht nga një krem i pasur, duke u shndërruar në një shkumë super të butë dhe kremoze.
Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që ngriheni dhe e doni trupin tuaj.

  • Krem dushi

  • E përkryer për lëkurën e thatë

  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e hidratuar dhe e pastruar

  • Aromë e ngrohtë

  • 91% përbërës me origjinë natyrale

  • Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane

  • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
3.50€ - 9.00€
3.50€ - 8.00€
9.00€
8.00€
8 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
AROME FLORALE
9.00€
Shto në shportë
AROME FRUTASH
9.00€
Shto në shportë
50%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
7.00€
14.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
Aromë Ikonike
9.00€ - 15.00€
Shto në shportë
50%
1.75€ - 9.00€
3.50€ - 9.00€
Shto në shportë
Pastrues intensiv
14.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave