Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Vaj i Thatë Trupi me Argan
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Jepini lëkurës një shkëlqim të vogël me vajin tonë Argan Dry Body. I pasuruar me vaj Argani nga Maroku dhe vaj ulliri të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia, do të ndihmojë që lëkura të ndihet e butë dhe të ketë erë të mrekullueshme.

Lëmohet me vajin tonë të thatë me aromë të ngrohtë dhe aromatike për të ndihmuar lëkurën të ndihet e ushqyer intensivisht me lagështi. E bërë nga më pak se dhjetë përbërës me origjinë natyrale, 98%, këtu nuk ka ndjesi yndyre - vetëm pak shkëlqim me pamje të shëndetshme. Çfarë nuk duhet dashuruar?

Ky vaj ushqyes trupi tani vjen në një shishe 100% të riciklueshme* dhe të riciklueshme, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India. Kjo do të thotë që ju mund të ndiheni mirë sa herë që e doni atë trup të bukur.

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Vaj ushqyes për trupin e thatë

  • E përkryer për lëkurën e thatë

  • E lë lëkurën të shkëlqejë me një shkëlqim të shëndetshëm • Ka erë krejtësisht arra

  • Bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale

  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
18.00€
18.00€
18 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR LËKURËN NORMAL DERI NË TË THATË
9.00€
Shto në shportë
AROMË E ËMBËL
17.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
9.00€
Shto në shportë
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
18.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË SHUMË TË THATË
19.00€
Shto në shportë
PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE
26.00€
Shto në shportë
Vegan
12.00€
Shto në shportë
Vegan
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave