Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Vitamin C - Serum për fytyrën
PËR LËKURË TË LODHUR • ZBULON RADIANCËN DHE SHKËLQIMIN • NDIHMON NË RREGULLIMIN E TEKSTURËS TË PA BARABARTË
5/5
4 Vlerësime
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Ju prezantojmë serumin tonë për rikthimin e shkëlqimit me Vitaminë C, superheroin tonë që ringjall shkëlqimin për të ndihmuar në arritjen e pamjes perfekte të lëkurës.

Gati për ta bërë lëkurën e zbehtë një gjë të së kaluarës? Përbërja jonë e re është bërë me 10% vitaminë C me origjinë natyrale – përqendrimi ynë më i lartë i vitaminës C! Është pasuruar edhe me bakuchiol. Bakuchiol i marrë në menyrë natyrale dhe dihet se ka aktivitet të ngjashëm në lëkurë me retinolin.

I bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, ky serum i lehtë ndihmon në trajtimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës për të zbuluar një shkëlqim të ri, të përmirësuar në lëkurë – mesatarisht një rritje prej 33% në shkëlqim pas 8 javësh për të qenë më të saktë*! Si mos ta dashurosh?

Bëjeni këtë superstar të shkëlqyer pjesë të rutinës suaj të mëngjesit dhe të mbrëmjes! Thjesht pyesni 112 femrat që e provuan gjatë testimeve – 86% prej tyre madje ranë dakord që shkëlqimi natyral i lëkurës së tyre dukej i përmirësuar pas 8 javësh**!

Ka edhe një surprizë tjetër – shishja jonë e riciklueshme*** është e bërë edhe me xham të ricikluar.

Masazhoni disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C në lëkurën e sapo pastruar. Merrni një moment për të rrëmbyer pak kohë, ndërsa ai vepron dhe bën punën e tij. Përmbylleni me hidratuesin tonë për rritjen e shkëlqimit të vitaminës C për një dozë hidratimi. Shkëlqim maksimal i arritur.

* Rezultatet e provës klinike gjatë një periudhe 8-javore: 22 gra të moshës 47-65 vjeç.

** Rezultatet e provës së përdoruesit gjatë një periudhe 8-javore: 112 gra të moshës 25-45 vjeç.

*** Pa përfshirë pipetën.

 • Serum ditor për rikthimin e shkëlqimit

 • Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme

 • Ndihmon në zvogëlimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës

 • Zbulon një shkëlqim të ri, të përmirësuar në lëkurë

 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 10% vitaminë C dhe bakuchiol

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 • Jo komedogjenik (nuk bllokon poret)

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
21.00€
30.00€
21.00€
30.00€
21 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Fillimisht, filloni me pastruesin tonë me vitaminë C për të pastruar butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe për të zbuluar bazën e përsosur për hapat pasuese të kujdesit të lëkurës tuaj.

 2. Vendosni 2-3 pika të serumit tonë në dorën tuaj dhe masazhoni butësisht lëkurën e pastruar të fytyrës çdo mëngjes dhe mbrëmje.

 3. Lëreni të veprojë përpara se të përmbyllni me hidratuesin tonë për rritjen e shkëlqimit me vitaminës C për hidratim shtesë.

4 Vlerësime
5 / 5
e
Serumi me i mire qe e kom provu ndonjehere!
Siera
fitore syla
Morena Mulliqi
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave