Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Set Dhuratë për Kujdesin e Flokëve me Xhinxher
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË • PËR SKALP TË THATË DHE ZBOKTH • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Seti ynë i dhuratave për kujdesin e flokëve Shake & Swish Ginger ndihmon në pastrimin e zbokthit dhe lë lëkurën e thatë të kokës të qetësuar dhe të masazhuar.

Por ky set dhuratash nuk e pëlqen vetëm skalpin tuaj. Ai gjithashtu mbështet partnerët tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, të cilët na ndihmuan ta realizojmë atë. Kondicioneri ynë Ginger është bërë me aloe vera organike të komunitetit Fair Trade nga Meksika.

Ne punojmë me tre komunitete fermere nga femrat me bazë në Campeche dhe Jukatan. Jemi krenarë që tregtia jonë ndihmon në mbështetjen e fermerëve indigjenë që jetojnë në buzë të pyjeve tropikale me të ardhura të qëndrueshme në një zonë ku mundësitë e punës janë të kufizuara dhe komunitetet mund të përballen me margjinalizimin.

Paketimi është gjithashtu i certifikuar nga FSC dhe mund të riciklohet gjerësisht pasi të kenë hequr dorezën e kordonit.

Zbuloni se si ndryshe po i mbështesim komunitetet dhe po luftojmë për një botë më të drejtë dhe më të bukur.

  • Shampo me xhenxhefil 250 ml

  • Kondicioner me xhenxhefil 250 ml

  • Serum për lëkurën e kokës me xhenxhefil 50 ml

  • Relaksues i kokës

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
33.00€
33.00€
33 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave