Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Gjalp Buzësh me Shea
USHQEN DHE MBRON • VEGAN
5/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Një balsam i pasur buzësh i regjistruar nga Shoqata Vegane që shkrihet në buzët tuaja, duke i lënë ato të ndjehen të buta dhe të lëmuara. Ka një shkëlqim të lehtë dhe një aromë delikate. Për buzët e thata.

Ushqen dhe mbron buzët tuaja, duke i lënë ato të ndjehen menjëherë të buta, të lëmuara dhe të hidratuara intensivisht. I jep buzëve një shkëlqim të lehtë, me pamje natyrale dhe një aromë delikate të ngrohtë.
I mbushur me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili mbështet komunitetet e prodhuesve vendas dhe biodiversitetin lokal, si dhe hidratimin dhe kondicionimin e buzëve tuaja.

Jo vetëm që Shea Lip Butter është bërë nga 98% përbërës me origjinë natyrale, por edhe paketimi është 100% i riciklueshëm*.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
6.00€
6.00€
6 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
Duke përdorur një gisht të pastër, aplikoni një sasi të vogël në buzët tuaja aq shpesh sa të keni nevojë. Mund të vendoset vetëm, ose nën buzëkuq.
1 Vlerësim
5 / 5
florentina
Të rekomanduara
22%
PËR BUZËT E THATA
7.00€
9.00€
Shto në shportë
LËKURA E THATË
6.00€
Shto në shportë
VEGAN
6.00€
Shto në shportë
PËR BUZË SHUMË TË THATA
12.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
25%
7.50€
10.00€
Shto në shportë
6.00€
Shto në shportë
BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave