Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Set Dhuratë Sleep
Set dhurate • Per gjume me te mire
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant të Sweet Dreams. Në të kemi kombinuar spërkatjen e jastëkut dhe kremin e trupit nga linja Sleep, të cilat do t'ju ndihmojnë të qetësoni mendjen dhe të shijoni një pushim relaksues dhe gjumë cilësor.

Ato janë të pasuruara me mbi 90% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% vaj esencial të livandos 100% natyral dhe të biodegradueshëm nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues ** vetiver nga Madagaskari dhe vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit.

Aroma delikate e luleve me notat kryesore të livandës, notat e përzemërta bimore dhe notat bazë të vaniljes do t'ju ndihmojnë të relaksoheni dhe të qetësoheni para gjumit. Nëse e përdorni si pjesë të regjimit të gjumit me 4 hapa *, ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit në mënyrë që të zgjoheni më të freskët dhe plotësisht të pushuar.

Dhurata është e mbështjellë në një kuti të bërë me letër të ripërdorshme të certifikuar nga FSC dhe e plotësuar me një kartë të punuar me dorë nga partneri ynë i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, Get Paper Industry në Nepal.

* Modaliteti i provuar me 4 hapa që ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të flini më mirë. Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit të dushit dhe më pas aplikoni një krem ​​për trupin. Spërkateni jastëkun tuaj me llak gjumi. Aplikoni vajin esencial në pikat e pulsit.

** Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Spray për jastëk gjumi 100 ml

  • Krem trupi për gjumë 200 ml

  • Harta nga programi i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
20.00€
40.00€
20.00€
40.00€
20 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1.Aplikojeni me lëvizje masazhi në lëkurën e kremit të trupit, duke i kushtuar më shumë rëndësi zonave të thata – këmbëve, bërrylave, duarve.
2. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
3. Spërkateni disa herë në shtratin dhe jastëkun tuaj nga një distancë prej 20 cm.
4. Shijoni aromën qetësuese dhe relaksohuni.
5. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për efekt edhe më të mirë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
SET DHURATË
50.00€
Shto në shportë
50.00€
Shto në shportë
45.00€
Shto në shportë
60.00€
Shto në shportë
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave