Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Set për Dhuratë me Kokos i Mesëm
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT • PËR LËKURË TË THATË
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Njihni dikë që meriton një trajtim serioz? Qanta jonë e madhe e dhuratave Lather & Slather nga kokosi e bën dhuratën perfekte për ata që duan të kënaqin lëkurën e thatë me produkte kremoze dhe hidratuese.

Mbështetur nga partnerët tanë të Komuniteti i Tregtisë të Drejtë, të cilët na ndihmuan për ta bërë atë. Gjalpi ynë ushqyes për trupin është bërë me gjalpë nga Komuniteti i Tregtisë të Drejtë nga Gana, i cili ndihmon në sigurimin e pavarësisë financiare për mbi 600 gra. Të gjitha trajtimet tona bëhen gjithashtu me vaj kokosi të virgjër organik të Komuniteti i Tregtisë të Drejtë nga Samoa që ndihmon në mbështetjen e projekteve të zhvillimit të komunitetit.

Dhe vaska jonë Body Butter është bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komuniteti i Tregtisë të Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Partneriteti ynë me Plastics for Change ndihmon në sigurimin e grumbulluesve të mbeturinave me një çmim të drejtë dhe kushte të përmirësuara të punës.

Suvarna, një klasifikues në Plastics for Change, thotë: “Puna në Plastics for Change ka përmirësuar statusin tim ekonomik duke më dhënë akses në skemat e sigurimeve shëndetësore dhe të sigurimeve shoqërore. Kjo më ndihmon mua dhe familjes sime të kemi një siguri financiare. Duke qenë fituesi kryesor përgjegjës në familjen time, të ardhurat e qëndrueshme që fitoj po më ndihmojnë t'i dërgoj fëmijët e mi në shkollë dhe të shlyej kreditë e mia.”

Kutia jonë e dhuratës është krijuar nga letra e certifikuar nga FSC dhe është bërë për t'u ripërdorur dhe për të mbajtur të gjitha të mirat.

Zbuloni se si ndryshe po i mbështesim komunitetet dhe po luftojmë për një botë më të drejtë dhe më të bukur.

  • Krem Dushi 250ml

  • Gjalpë Trupi 200ml

  • Mist Trupi 100ml

  • Balsam Duarsh 30ml

  • Shpuzë e banjës

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
45.00€
45.00€
45 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave