Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Balm Duarsh me Shea
PËR LËKURË TË THATË • HIDRATIM 96 ORË
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Formula e lehtë përthithet shpejt, duke zbutur dhe mbrojtur lëkurën e duarve. Shijoni lëkurën e butë dhe të lëmuar dhe aromën delikate.

  • Krem për duar

  • Ushqyese

  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme

  • I bën duart më të buta dhe më të lëmuara

  • I pasuruar me gjalpë shea nga Ghana

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
8.00€ - 15.00€
15.00€
15 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
Aplikoni në duar dhe thonjë të thatë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
8.00€
Shto në shportë
50%
PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
8.00€
Shto në shportë
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
Për duart dhe thonjtë
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave