Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Maskë për Flokë me Shea
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Dhurojini pak dashuri flokëve të thatë dhe të prirur për t'u thyer, me një sasi kremoze të maskës sonë për riparimin e flokëve Shea Intense.

Çdo lugë e këtij materiali me gjalpë tani është e çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe e bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpë shea të punuar me dorë në Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, vaj kokosi të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa dhe vaj ulliri organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Italia.

Masazhojeni këtë maskë flokësh me aromë arrash dhe lëreni të shkrihet në çdo fije. Ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen dhe shfaqjen e majave të çara.* Dhe madje ndihmon në rimbushjen e flokëve të thata me hidratim, në mënyrë që të ndihen të ushqyer intensivisht, më të shëndetshëm, më të butë dhe më të menaxhueshëm.

E bërë me proteinë vegane mëndafshi, aplikoni një sasi bujare një herë në javë si pjesë e rutinës sonë Shea me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Maska jonë e flokëve vjen gjithashtu në vaska të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi.

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe scrub-it. Riparon dukshëm flokët. Skrabi i flokëve vjen së shpejti.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Maskë riparuese intensive e flokëve

 • E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë të prirur për t'u thyer

 • Lërini flokët të ndjehen të ushqyer intensivisht*

 • Ndihmoni në reduktimin e thyerjes dhe shfaqjes së fundeve të çara*

 • Lërini flokët të ndjehen më të fortë dhe më të menaxhueshëm*

 • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
18.00€
18.00€
18 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Një herë në javë pas larjes me shampo, shpërndani në mënyrë të barabartë një maskë bujare flokësh tek flokët e tharë me peshqir nga rrënja deri te majat.

 2. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.

 3. Lëreni për 5-10 minuta.

 4. Shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE
15.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATA
18.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
15.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA KACURRELAT
18.00€
Shto në shportë
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
18.00€
Shto në shportë
16.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË
10.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave