Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dark & Powerful Black Musk Night Bloom Gift Box
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Dhuratë luksoze për dashamirët e aromës Black Musk Night Bloom.

Me këtë komplet jo vetëm që do të lumturoni veten ose një të dashur, por gjithashtu do të mbështesni partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili na ndihmon ta prodhojmë atë. Kutia është prodhuar nga Get Paper Industry - partneri ynë nga India. Partneriteti ynë siguron të ardhura të qëndrueshme dhe pavarësi financiare për qindra familje.

Materiali i paketimit është i certifikuar nga FSC dhe i riciklueshëm.

Seti përmban:

  • Eau de Toilette Black Musk Night Bloom 60 ml

  • Xhel dushi Black Musk Night Bloom 250 ml

  • Locion Trupi Black Musk Night Bloom 250 ml

  • Sprej trupi Black Musk Night Bloom 100 ml

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
36.00€
45.00€
36.00€
45.00€
36 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik për meshkuj
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
22.40€
28.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave