Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Set Duo për Duar me Hemp
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS • PËR LËKURË TË THATË
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kujdesuni për lëkurën shumë të thatë të duarve tuaja me setin Hemp. Në një paketë të thjeshtë kombinuam forcën e dy produkteve me kërpin, gjë që garanton efikasitet maksimal.

Filloni kujdesin me një eksfolim të butë me pastrimin e duarve me kërp. Grimcat e lëvozhgave të grira të kokosit dhe bajameve që përmban heqin butësisht papastërtitë dhe lëkurën e vdekur, duke i lënë duart tuaja të ndjehen shumë të buta dhe të lëmuara. Skrabi i kërpit gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë në lëkurën e duarve tuaja.

Vazhdoni të aplikoni kremin tonë më të shitur të duarve, i cili është dëshmuar të jetë një kampion i rimëkëmbjes dhe lëkurës më të thatë. Me një teksturë të pasur dhe aromë natyrale, ofron hidratim dhe mbrojtje intensive deri në 24 orë pas aplikimit. Përmbajtja e dyllit të bletës në formulën e tij krijon një shtresë mbrojtëse që mbron duart tuaja, pavarësisht sa herë i lani ato gjatë ditës. Zbut dhe rikthen edhe lëkurën më të thatë dhe më të konsumuar të duarve, duke e lënë atë një pamje të lëmuar dhe të shëndetshme.

Për t'i bërë ato, ne përdorim vajin e farës së kërpit, i njohur për vetitë e tij tepër ushqyese dhe restauruese. Bimët rriten në Francë dhe çdo kulturë, përveçse është një përbërës i vlefshëm në pastrimet dhe kremrat, rigjeneron tokën dhe siguron habitate për kafshët e egra lokale. Dihet se bimët e kërpit thithin më shumë CO2 dhe lëshojnë më shumë O2 se të gjitha speciet e tjera bimore, duke i bërë ato të paçmueshme për pastrimin e ajrit dhe mbrojtjen e mjedisit.

Seti është një zgjedhje e përsosur dhuratë për këdo që dëshiron të kujdeset sa më mirë për lëkurën e thatë të duarve.

  • Hemp Hand Cream 30 ml

  • Hemp Hand Scrub 75 ml

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
18.00€
18.00€
18 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
60.00€
Shto në shportë
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave