Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Heqës i Pikave të Zeza
5/5
3 Vlerësime
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Targetoni pikat e zeza pa mundim me këtë heqës të dobishëm të pikave të zeza - një element kryesor i kompletit të bukurisë. Hidhni ujë të nxehtë në një tas dhe mbajeni kokën mbi tas për disa minuta për të hapur poret tuaja. Më pas, vendosni fundin e mbartësit rreth pikës së zezë dhe shtypni butësisht për ta nxjerrë.

  • Një element kryesor i kompletit të bukurisë

  • Heqja e shpejtë dhe e lehtë e pikave të zeza

  • Fund të dyfishtë për pikat e zeza të çdo madhësie

  • Përdoreni me linjën tonë Tea Tree për të luftuar pikat e zeza

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
6.00€
6.00€
6 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret

  1. Perdorni anen me te pershtatshme per madhesine e pikes se zeze

  2. Pozicionojeni ne qender te pikes se zeze

  3. Shtypni butesishte.

3 Vlerësime
5 / 5
feride
Donjeta Gashi
Evlion Gashi
Të rekomanduara
6.00€
Shto në shportë
7.00€
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
19.00€
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
15.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Shumë i butë
15.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
7.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave