Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Pads për Heqjen e MakeUp-it të Ripërdorshme
TE RIPERDORUESHME • SUPER TE BUTA
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Është koha për të refuzuar kujdesin e lëkurës me përdorim të vetëm. Pastroni pa krijuar mbeturina të panevojshme duke përdorur jastëkët tanë për heqjen e make-up-it të ripërdorshëm Clean Conscience.

Të bëra me bambu dhe pambuk organik, jastëkët tanë pastrues super të butë zëvendësojnë pambukun tuaj të disponueshëm për 7 ditë pastrim pa ndjenja. Pasi t'i keni përdorur, gjithçka që duhet të bëni është t'i futni në çantën e tyre të rrobave 100% pambuk organik dhe t'i hidhni në larje. E thjeshtë.

Përdorini ato vazhdimisht dhe përsëri me pastruesin tonë të grimit për sytë Camomile Gentle, vajin pastrues të grimit të ditës Camomile Dissolve The Day ose Gjalpin pastrues Sumptuous Camomile për të hequr grimin e përditshëm dhe për të lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.

  • Alterativ i jastëk pambuku njëpërdorimshëm

  • E bërë me bambu dhe pambuk organik

  • Përfshin çantën e rrobave 100% pambuk organik

  • Lahet në makinë

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
15.00€
15.00€
15 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

  1. Për pastruesit e lëngshëm, shtoni disa pika direkt në pambuk dhe fshijini fytyrën dhe sytë për të hequr grimin.

  2. Për pastrimin e vajrave dhe gjalpave, aplikoni formulën e pastrimit në të gjithë fytyrën. Thithni jastëkët në ujë të ngrohtë dhe hiqni grimin.

  3. Vendosini ato në qesen e rrobave dhe hidhini në larje kur kanë nevojë për freskim.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
6.00€
Shto në shportë
7.00€
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
19.00€
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
15.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Shumë i butë
15.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
7.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave