Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Activist™ Eau de Toilette
AROME ORIENTALE
5/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Ky ujë tualeti për meshkuj ka një zemër të ngrohtë dhe pikante dhe nota bazë druri.

  • Aromë e ngrohtë, pikante

  • Ujë tualeti

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
20.00€
20.00€
20 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
Spërkateni direkt në qafë dhe zonat e pulsit.
1 Vlerësim
5 / 5
mili
Të rekomanduara
SET DHURATASH
30.00€
Shto në shportë
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
33.00€
Shto në shportë
50%
Set dhurate
20.00€
40.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
50%
Largon papastërtitë
6.00€
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave