Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Drops of Youth™ Bouncy - Jelly Mist
Anti - Pollution • MADE WITH EDELWEISS • Vegane
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ndihmoni lëkurën tuaj të fytyrës të mbrohet nga efektet e dëmshme të mjedisit, si dhe nga drita blu në ekran. Ruajeni pamjen e saj të shëndetshme dhe rinore me llak për fytyrën Drops of Youth спре.

Ai është i pasuruar me tre lloje qelizash staminale bimore, të cilat stimulojnë rritjen dhe rinovimin e qelizave, duke ruajtur kështu pamjen e shëndetshme dhe rinore, të gjallë të lëkurës me kalimin e kohës. Ne gjithashtu e kemi pasuruar formulën me vajin e farës moringa, i cili ndihmon në mbrojtjen e mëtejshme të lëkurës nga radikalet e lira dhe e bën atë më të lëmuar, më të dendur dhe më të freskët edhe në një mjedis të ndotur.

Me teksturën e tij jashtëzakonisht të lehtë që nuk ngjit, spray hidraton lëkurën për 24 orë dhe menjëherë e bën atë më të freskët dhe më të gjallë. Përdoreni atë para ose pas aplikimit të grimit për të mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e dritës blu në ekranet që përdorim gjithnjë e më shpesh dhe nga radikalet e lira në mjedisin tonë.

  • Spray xhel freskues për fytyrën, i pasuruar me vaj të farës moringa, i prodhuar në kuadër të programit të

  • Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ruanda

  • I pasuruar me qeliza staminale edelweiss

  • Mbron nga efektet e dëmshme të mjedisit

  • Mbron nga efektet e dritës blu në ekran

  • Plotëson nevojat e lëkurës për hidratim

  • Me 96% përbërës me origjinë natyrale

  • Formula vegane

  • Nuk siguron mbrojtje nga dielli

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
19.00€
19.00€
19 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

  1. Aplikojeni në lëkurën e pastruar para kremit të fytyrës. Spërkateni nga 20 cm duke mbyllur sytë dhe gojën. Mos merrni frymë. Fshijeni produktin nga zona e syve dhe gojës përpara se t'i hapni. Nëse shfaqet acarim i syve, shpëlajeni tërësisht me ujë. Mund të aplikoni edhe në grim. Përdoreni sa herë që keni nevojë për hidratim dhe mbrojtje nga efektet e dëmshme të mjedisit dhe dritës blu. Për efekt më të mirë, përdorni me produkte të tjera nga seria Drops of Youth™.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave