Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
CBD-Krem Hidartues
Për lëkurë të dehidruar
5/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Kremi i fytyrës CBD i pasur por që absorbohet shpejt ndihmon në rikthimin e niveleve të hidratimit të lëkurës. I jep një pamje rrezatuese dhe pakëson shenjat e lodhjes.

Kremi i ditës ka një teksturë të lehtë, prej kadifeje dhe është i pasuruar me një kombinim të CBD me prejardhje natyrale, vaj të farës së kërpit dhe squalane. Zbut menjëherë zonat e thata të lëkurës dhe e lë atë me një ndjenjë të qëndrueshme butësie. Lëkura duket më e gjallë dhe më pak e stresuar. Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si atë që përjeton siklet nga dehidratimi, thatësia, humbja e vitalitetit dhe zvogëlimi i shkëlqimit të përgjithshëm.

  • I pasuruar me CBD dhe vaj të farës së kërpit me origjinë natyrale.

  • Me ekstrakt squalane dhe paçuli.

  • Formula vegane.

  • 97% përbërës me origjinë natyrale.

  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
25.00€
25.00€
25 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret

  1. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Merrni kremin dhe ngroheni mes gishtave për disa sekonda. Aplikojeni në lëkurën e fytyrës me lëvizje të buta, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, aplikoni CBD Restoring Face Oil përpara kremit.

1 Vlerësim
5 / 5
Dafina
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
30%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
13.30€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave