Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Fresh Nude Foundation
Vegan • 24 orë Hidratim
5/5
2 Vlerësime
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera, fondatina Fresh Nude i siguron lëkurës mbulim të lehtë mesatar dhe hidratim gjatë gjithë ditës. Është i përshtatshëm për aplikim edhe në lëkurë të ndjeshme. Fondatina jep gjithashtu një fund pak mat, dhe ju mund të zgjidhni ngjyrën tuaj nga një shumëllojshmëri e gjerë nuancash.

Fondatina është në një paketë qelqi që mund të riciklohet dhe tekstura e tij është e lehtë dhe kremoze.

Zgjidhni ngjyrën tuaj, duke u përpjekur gjithmonë të jeni sa më afër asaj natyrale dhe të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës.

 • Ndjesia e lëkurës së hidratuar deri në 24 orë

 • Mbulim i barabartë deri në mesatar jetëgjatë

 • Finim i lehtë mat, i freskët

 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

 • 95% përbërës me origjinë natyrale

 • Ambalazh qelqi

 • Paketim i riciklueshëm

 • Vegane

 • E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera organike

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
16.50€
22.00€
16.50€
22.00€
16.5 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Shkundni shishen.
2. Hapeni produktin dhe përdorni shpatullën për të marrë sasinë e kërkuar. Aplikojeni me furçë bazë ose me gishta.
3. Aplikoni gjithmonë bazën në qafë për të shmangur efektin e maskës.
2 Vlerësime
5 / 5
Nora
Me eshte pershtatur shume, edhe i vjetri ka qene i mire mirepo ky eshte ende me i mire, ka mbulueshmeri ashtu sic dua, nuk e thane lekuren perkundrazi e ben me te bute, me se shumti me pelqen qe shperndahet mire dhe ka permbajtje natyrale qe nuk do ti bej keq lekures time.

Jua rekomandoj te gjithave!!!!
Belkize Rafuna
Të rekomanduara
25%
PËR FIJE MË TË PLOTA
13.50€
18.00€
Shto në shportë
25%
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
11.25€
15.00€
Shto në shportë
2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON
30.00€
Shto në shportë
25%
Nuk le shenja dhe nuk transferohet
16.50€
22.00€
Shto në shportë
25%
Shkëlqim vere me pak xixa
13.50€
18.00€
Shto në shportë
25%
I lehtë
13.50€
18.00€
Shto në shportë
25%
Bronzer & highlighter shkëlqyes
13.50€
18.00€
Shto në shportë
Përfundim vezullues
19.00€ - 20.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave