Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Gjalp Trupi me Shea
PER LEKURE SHUME TE THATE • VEGAN • NEW!
5/5
3 Vlerësime
"This is the only cream that can soften my rough hands, and it smells delicious."
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Mbroni dhe ushqeni lëkurën shumë të thatë si kurrë më parë me gjalpin tonë të ri dhe të përmirësuar të trupit Shea.

Tashmë i bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të punuar me dorë nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe vajin organik babassu të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, hidratuesi ynë i trupit e lë lëkurën seriozisht të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer intensivisht me hidratim 96 orë. Madje ju jep një shkëlqim natyral.

Ky gjalpë trupi shumë kremoz vjen në paketim të riciklueshëm* të bërë me kapak alumini dhe vaskë plastike 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni atë trup të bukur.

Përdorni hidratuesin tonë jo ngjitës dhe jo të yndyrshëm me masë ose me bujari. Seriozisht. Të duash veten nuk është ndjerë kurrë kaq mirë.

 • Hidratues për trupin

 • E përkryer për lëkurë shumë të thatë

 • Mbroni dhe ushqeni lëkurën me lagështi 96 orë

 • Aromë freskuese e arrave

 • Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 • I testuar dermatologjikisht


Zbuloni koleksionin tonë të plotë të kujdesit për trupin Shea.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
5.60€ - 24.50€
8.00€ - 35.00€
13.30€
19.00€
13.3 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Thajeni trupin me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.

 2. Merni një copë Gjalpë Trupi.

 3. Shpërndajeni mbi lëkurë me masë ose me bujari.

 4. Dhuroni nyjeve dhe pjesëve të prirura ndaj tharjes si gjunjët, bërrylat dhe këmbët pak dashuri shtesë.

 5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.

 6. Ndjeheni të ushqyer, të lëmuar dhe të zbutur.

 7. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.

3 Vlerësime
5 / 5
Edina Basha
Melina Lushaku
leah manalo
This is the only cream that can soften my rough hands, and it smells delicious.
Të rekomanduara
AROME FLORALE
20.00€
Shto në shportë
AROME FRUTASH
20.00€
Shto në shportë
AROME FLORALE
20.00€
Shto në shportë
30%
PER LEKURE SHUME TE THATE
5.60€ - 24.50€
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
30%
PER LEKURE SHUME TE THATE
13.30€
19.00€
Shto në shportë
30%
PER LEKURE TE THATE
5.60€ - 13.30€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
30%
PER LEKURE TE THATE DHE TE NDJESHME
5.60€ - 24.50€
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
30%
PER LEKURE NORMALE
5.60€ - 24.50€
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave