Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Balsam me Shea për Riparim Intensiv
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Dhurojini flokëve shumë të thatë dhe të prirur për t'u thyer pak dashuri me kondicionerin tonë më të mirë riparues ndonjëherë Shea Intense.

Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga Gana, kondicioneri ynë me erë arra ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen.* Dhe madje i rimbush flokët e thatë me lagështi, në mënyrë që të ndihen më të shëndetshëm, të ushqyer intensivisht dhe më të menaxhueshëm.*

Bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni kondicionerin tonë me gjalpë si pjesë e rutinës sonë Shea me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Kondicioneri ynë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, kështu që bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe maskës. Riparon dukshëm flokët. Maska e flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Kondicioner intensivisht ushqyes

 • E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë të prirur për t'u thyer

 • Ndihmoni në riparimin dhe rimbushjen e flokëve me lagështi*

 • Ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen*

 • Lërini flokët të ndjehen më të shëndetshëm dhe më të menaxhueshëm*

 • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
10.00€
10.00€
10 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Aplikoni një balsam me madhësi arre në flokë të lagur dhe të pastruar.

 2. Punojeni nga rrënja tek maja, duke masazhuar lëkurën e kokës dhe flokët derisa të mbulohen plotësisht.

 3. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.

 4. Lëreni për një ose dy minuta.

 5. Shpërlajeni tërësisht.

 6. Një herë në javë, ndiqni me maskën tonë të flokëve rimbushëse.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
18.00€
Shto në shportë
16.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
18.00€
Shto në shportë
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
30%
PËR FLOKË TË THATË
7.00€ - 16.00€
10.00€ - 16.00€
Shto në shportë
NEW
10.00€ - 16.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
30%
7.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave