Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Shampo Shea Riparim Intensiv
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer • VEGAN
5/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Jepni shumë dashuri flokëve tuaj shumë të thatë dhe të prirur për t'u thyer me shampon tonë më të mirë për riparimin e flokut ndonjëherë.

Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga Gana, shampoja jonë me erë arre ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen.* Madje i lë flokët e thatë të ndjehen të rimbushur me lagështi. Ndihuni më të shëndetshëm, më të freskët dhe të ushqyer intensivisht.*

E bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdorni shampon tonë me gjalpë si pjesë e rutinës sonë Shea me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Shampo jonë vegane vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, kështu që bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe maskës. Riparon dukshëm flokët. Maska e flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Shampo për pastrim të butë

 • E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer

 • Ndihmoni në riparimin dhe rimbushjen e flokëve me lagështi*

 • Ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen*

 • Lërini flokët të duken dhe të ndjehen më të shëndetshëm*

 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2.80€ - 11.20€
4.00€ - 16.00€
7.00€
10.00€
7 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Lagni flokët.

 2. Masazhoni butësisht një sasi shampo me madhësi arre.

 3. Punoni në shkumë nga rrënja në majë.

 4. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni kondicionerin tonë riparues intensiv Shea.

1 Vlerësim
5 / 5
Morena Mulliqi
Të rekomanduara
SET DHURATE PËR KUJDESIN E FLOKËVE
35.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATA
18.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
15.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
18.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
30%
PËR FLOKË TË THATË
7.00€ - 16.00€
10.00€ - 16.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave