Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Camomile - Vaj Pastrues pë Make Up
PËR LËKURË TË NDJESHME • LARGON MAKEUP-IN • FORMULË E RE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
A ju pëlqen vajin ynë pastrues Camomile Silky Cleansing Oil? Tani e kemi quar në një nivel më lartë, tani me më pak përbërës - vetëm 12 - të bërë nga 95% përbërës me origjinë natyrale dhe vegan.

Hiqni të gjitha gjurmët e makijazhit me vajin tonë të pastrimit të make-up Dissolve The Day.

Shtrydhni disa pika të vajit tonë të pastër të pastrimit të make-upit në majë të gishtave dhe masazhojeni në lëkurë të thatë. Kjo formulë e lehtë dhe jo e yndyrshme rrëshqet dhe shpërndahet duke larguar të gjitha gjurmët e grimit në çdo kohë – madje edhe ngjyrën kokëfortë të syve dhe buzëve.

Hapi i parë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës gjatë natës, ai mund të shpërlahet me pastruesit tonë nga kotoni apo me ato shumëpërdorimshe dhe me ujë të ngrohtë për të lënë lëkurën të ndihet e pastruar, rehatuar, freskuar dhe e butë.

Vaji ynë i fuqishëm por i butë i pastrimit është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrore, përfshirë vajin e kamomilit nga Norfolk, Angli, si dhe vaj luledielli dhe papaja. Në fakt, formula jonë është bërë me vetëm 12 përbërës. Kur funksionon, pse të shtoni më shumë?

 • E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme

 • Formulë e re

 • Vaj për pastrimin e grimit

 • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës

 • Hiqni të gjitha gjurmët e grimit, madje edhe ngjyrën kokëfortë të syve dhe buzëve

 • Lëreni lëkurën të pastrohet, rehatohet, freskohet dhe të zbutet

 • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, përfshirë vajin e lulediellit, papajës dhe kamomilit

 • Vegan

 • Ngjyra e shisheve mund të ndryshojë sepse ne përdorim plastikë PCR.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
10.50€
15.00€
10.50€
15.00€
10.5 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Shtoni disa pika në majë të gishtave.

 2. Masazhoni në lëkurë të thatë për të shpërndarë përbërjen, duke qenë të butë rreth zonës së syve.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
30%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
13.30€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave