Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
Locion Trupi me Shea
PËR LËKURË SHUMË TË THATË • VEGAN
5/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Duajeni, zbuteni dhe ushqeni trupin si kurrë më parë me locionin tonë më të mirë të trupit Shea.

Tani vegan dhe i bërë me 93% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë gjalpë shea të punuar me dorë në Community Fair Trade nga Gana, locioni ynë kremoz shkrihet drejtpërdrejt në lëkurë shumë të thatë, duke e lënë atë të ndihet menjëherë më e butë dhe më e lëmuar, pa u ndjerë ngjitëse ose e yndyrshme.

Ky produkt me aromë Shea ushqen lëkurën me lagështi 72 orë dhe ju jep një shkëlqim të shëndetshëm.

Locioni ynë i trupit tani vjen gjithashtu në një paketim të bërë me 30% plastikë të ricikluar. Ricikloni tubin dhe kapakun për t'i treguar planetit tuaj pak dashuri.*

Aplikoni locionin tonë jo ngjitës dhe jo të yndyrshëm me masë ose bujari.

 • Locion kremoz për trupin

 • E përkryer për lëkurë shumë të thatë

 • Zbut lëkurën me lagështi 72 orë

 • Jo ngjitëse dhe jo yndyrore

 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrore

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
14.00€
14.00€
14 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Pas dushit ose larjes, shtrydhni një sasi locion të trupit në duart tuaja.

 2. Lëmoni në të gjithë trupin.

 3. Jepni pak dashuri shtesë zonave që ndjehen shumë të thata ose të shtrënguara.

1 Vlerësim
5 / 5
Blerta Nahi-Demjaha
Të rekomanduara
14.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
13.00€
26.00€
Shto në shportë
VAJ USHQYES PER TRUPIN
18.00€
Shto në shportë
50%
Vegan
7.00€
14.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave