Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
Ginger Anti-dandruff Shampoo
Për floke me zbokth • VEGAN
5/5
3 Vlerësime
"E kam perdorur shamponin nga Ginger dhe dua te them qe eshte jashtezakonisht shume efektiv sidomos rreth zbokthit."
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Thuaji 'mirëupafshim  shpatullave si stuhi e dëborës dhe 'përshëndetje' flokëve që ndihen seriozisht të rrëshqitshëm. Shampo jonë më e shitur kundër kundër zbokthit tani është më e fuqishme se kurrë.

Tani vegan dhe i bërë me 90% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin esencial të xhenxhefilit, lëvoren e thuprës dhe ekstraktet e lëvores së bardhë të shelgut, shampoja jonë ndihmon në pastrimin e thekonave, lë të thatë lëkurën e kokës me kruajtje duke u qetësuar dhe ribalancuar.

E prodhuar me proteina mëndafshi Vegan, përdorni këtë gjë me aromë të këndshme të xhenxhefilit si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa të Xhenxhefilit për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë dhe për të lënë lëkurën e thatë të lëkurës të ndjerë të ushqyer, më të lumtur dhe më të shëndetshëm.*

Shampo jonë kundër zbokthit vjen edhe në shishe të bëra me 100% plastikë të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Panairit të Komunitetit të mbledhur në rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj. **

*Rezultati arrihet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampon, balsamit dhe serumit. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Shampo kundër zbokthit

 • E përkryer për lëkurën e kokës të thatë dhe të copëtuar

 • Ndihmoni të pastroni thekon

 • Lërini lëkurën e kokës të thatë dhe të kruajtur duke u qetësuar

 • Bërë me 90% përbërës me origjinë natyrore

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
8.00€
10.00€
8 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Lagni flokët tuaj.

 2. Masazhoni butësisht në një lugë shampo me madhësi arre.

 3. Punoni në një shkumë nga rrënja në majë.

 4. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni me Kondicionerin tonë të Ginger Scalp Care.

3 Vlerësime
5 / 5
Teuta
Shampoo me i miri per floke me zbokth, ka pasur 100% rezultat per floket e mi.

Ka arome te mrekullueshme.
Mrika
Kam perdorur shamponin nga Ginger dhe dua te them qe eshte jashtezakonisht shume efektiv. Jau rekomandoj sidomos atyre qe kane zbokth.
Mrika
E kam perdorur shamponin nga Ginger dhe dua te them qe eshte jashtezakonisht shume efektiv sidomos rreth zbokthit.
Të rekomanduara
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
3.20€ - 14.00€
4.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
NEW
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave