The Body Shop Kosovo

Kindness & Pears Shower Gel

Kindness & Pears Shower Gel

0/5
0 Mendime

Bëni çdo dush të ndihet i veçantë për Krishtlindje me Xhelin tonë të dushit Kindness & Pears.

Një aromë festive e edicionit të veçantë, pastruesi ynë i Krishtlindjeve është pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia dhe nota të dardhës me lëng, luleshtrydhe dhe fasule tonka të ngrohta. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash është e garantuar për t’ju lënë të ndjeni mirësinë e Krishtlindjes.

Hidhuni në dush, shtrydhni një sasi të formulës sonë xhel-shkumë dhe bëjini të shkumëzuar duke u relaksuar. Lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastër.

Ashtu si të gjitha gjërat e mëdha, kjo surprizë e edicionit special është vetëm për Krishtlindje. Është dhurata perfekte vegane ose për trajtim personal.

  • Xhel dushi
  • Shkumë të pasur
  • Lëreni lëkurën të ndihet e pastruar dhe e freskuar
  • Aromë e ëmbël, e gjallë, me shije frutash
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shtrydhni një sasi me bujari.
  2. Pastroni atë trup të bukur.
  3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kindness & Pears Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sucrose, Disodium EDTA, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Pyrus Communis Fruit Extract/Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, CI 15985/Yellow 6, CI 42090/Blue 1.

My Review for Kindness & Pears Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.