The Body Shop Kosovo

Joy & Jasmine Shower Gel

Joy & Jasmine Shower Gel

0/5
0 Mendime

Bëni çdo dush të veçantë për Krishtlindje me Xhelin tonë të Dushit Joy & Jasmine.

Një aromë festive e edicionit special, pastruesi ynë i gëzueshëm i Krishtlindjeve është pasuruar me ekstrakt jasemini nga India dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë dhe me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjenja festive.

Thjesht hidhuni në dush, shtrydhni një sasi të formulës sonë xhel-shkumë dhe bëjini të shkumëzuar derisa relaksoheni. Lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastër.

Ashtu si të gjitha gjërat e mëdha, kjo surprizë e edicionit special është vetëm për Krishtlindje. Është dhurata perfekte vegane, për të mbushur çorapen ose për trajtim personal.

  • Xhel dushi
  • Punon në një shkumë të pasur
  • Lëreni lëkurën të ndihet e pastruar dhe e freskuar
  • Aromë e freskët, e lehtë, me lule
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shtrydhni një sasi me bujari.
  2. Pastroni atë trup të bukur.
  3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Joy & Jasmine Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Benzyl Salicylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzophenone-3, Nyctanthes Arbor-Tristis Flower Extract, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, CI 15985/Yellow 6, CI 42090/Blue 1.

My Review for Joy & Jasmine Shower Gel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.