The Body Shop Kosovo

Fuji Green Tea Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

Fuji Green Tea Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Është i freskët, gjallërues dhe le në lëkurë një ndjesi pastërtie dhe purifikimi. Hyni në dush për një moment paqeje me Xhelin tonë të Dushit Fuji Green Tea. Sepse ashtu si çarçafët e sapo larë ose një filxhan çaji të nxehtë, janë kënaqësitë e vogla në jetë që bëjnë një ndryshim të madh.Ringjallni mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj me këtë shishe freskie. Pasuruar me ekstrakt të çajit jeshil, është mënyra e duhur luksoze për të filluar ditën tuaj ose për të larguar lodhjen e ditës me përfitimet e njohura të çajit jeshil për lëkurën. Xheli ynë i dushit me çaj jeshil e lë lëkurën tuaj të ndihet më e freskët se kurrë.Thjesht shkumojeni, mbyllni sytë dhe lëreni mendjen tuaj të arratiset me aromën relaksuese të lëkurës së limonit dhe bergamotit të freskët dhe notave qetësuese të çajit jeshil dhe kamelisë. Pastaj, pasi të jeni gati të bashkoheni me ne në botën reale, do të riktheheni me ndjenjën e rifreskimit .Prandaj, merrni kohë për të bërë një pauzë, për t’u çlodhur dhe për t’u pastruar në luks me xhelin e dushit me çaj jeshil të The Body Shop. Pastron lëkurën, duke e lënë të ndihet e butë dhe e freskët. Një simfoni freskuese aromash që ju lë të ndiheni të frymëzuar. Shndërrohet në një shkumë të pasur dhe luksoze.

  • Pasuruar me ekstrakt revitalizues të çajit jeshil.
  • Për të gjitha llojet e lëkurës.
  • Pastrim i butë.
  • Vegjetarian.

Gjethet e Çajit Jeshil. Jo vetëm të këndshme për tu pirë, ne i përdorim gjethet e çajit jeshil në formulat tona më freskuese.

Clear

Si përdoret

“1. Shtrydhni një porcion të xhelit tonë të dushit Fuji Green Tea.
2. Shpërndajeni xhelin mbi lëkurë të lagur, duke e shndërruar në një shkumë të pasur për të pastruar dhe rifreskuar.
3. Merrni një minutë kohë për t’u çlodhur dhe relaksuar, e keni merituar.
4. Shpëlajeni mirë dhe shijoni ndjesinë e freskisë në lëkurë. “

Si përdoret

“1. Shtrydhni një porcion të xhelit tonë të dushit Fuji Green Tea.
2. Shpërndajeni xhelin mbi lëkurë të lagur, duke e shndërruar në një shkumë të pasur për të pastruar dhe rifreskuar.
3. Merrni një minutë kohë për t’u çlodhur dhe relaksuar, e keni merituar.
4. Shpëlajeni mirë dhe shijoni ndjesinë e freskisë në lëkurë. “

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fuji Green Tea Shower Gel

Aqua / Ujë (tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Klorur natriumi (Modifikues i Viskozitetit), Vaj Recini i hidrogjenizuar PEG-40 (Surfaktant), Parfum / aromë (aromatizues) Polyglyceryl-2 Caprate (Agjenti i Kondicionimit të Lëkurës), Benzoat Natriumi (Konservant), Acid Citrik (Rregulluesi i pH), Mjaltë (Humektant), Linalool (Përbërës aromatizues), Limoneni (Përbërës aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Ekstrakti i gjetheve Camellia Sinensis (Agjent zbutës), Geraniol (përbërës aromatizues), polysorbate 20 (surfaktant), hidroksid natriumi (rregullues i pH), benzoat denatonium (Denatyrues), sorbat kaliumi (Konservant).

My Review for Fuji Green Tea Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.