The Body Shop Kosovo

Cool Daisy Shower Gel

Cool Daisy Shower Gel

0/5
0 Mendime

Ky xhel dushi i edicionit të ri krijon një ëmbëlsi për t’ju lënë të ndiheni të pastruar bukur dhe me erë të freskët si margaritë.

I mirë për lëkurën normale deri në të thatë, xhel dushi është i pasuruar me ekstrakt nga lulja Daisy dhe është i bukur dhe i shkumëzuar, duke sjellë freskim në rutinën tuaj të dushit (është vërtet i mirë për muaj të ngrohtë).

Sa i përket erës, Cool Daisy është një nga aromat tona më të freskëta, më të ndritshme dhe më të lezetshme ndonjëherë. Mendojeni si të endeni nëpër një fushë me lule, ose një festival (por një nga ato të ftohtit, gjatë ditës).

 • Lë lëkurën të ndjehet e pastruar dhe e freskuar
 • Teksture e pasur me shkumë
 • Aromë e ftohtë dhe freskuese e luleve
 • Për lëkurë normale deri në të thatë
 • E pasuruar me ekstrakt margaritar
Clear

Si përdoret

 1. Shtrydheni atë.
 2. Shpërndajeni në trup duke shijuar aromën.
 3. Shpërlajeni.

Si përdoret

 1. Shtrydheni atë.
 2. Shpërndajeni në trup duke shijuar aromën.
 3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Cool Daisy Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Citric Acid, Benzophenone-3, Disodium EDTA, Bellis Perennis Flower Extract, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Denatonium Benzoate, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Cool Daisy Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.