The Body Shop Kosovo

Wild Pine Shower Gel

Wild Pine Shower Gel

0/5
0 Mendime

Bëhuni me shkumë dhe rifreskoni shqisat tuaja me Xhelin tonë të ri për dush Wild Pine. Ky dush esencial është i mbushur me vaj esencial pishe, i njohur për aromën e tij ngritëse dhe qartësuese, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet e pastër dhe të nuhasë mente dhe dru sandali.

E bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale dhe e certifikuar nga The Vegan Society, ajo është gjithashtu e pasuruar me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika. Dhe a e dini se tregtia jonë ndihmon për të mbështetur fermeret indigjene që jetojnë në buzë të pyjeve tropikale?

E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, kjo teksturë e lehtë xheli shndërrohet në një shkumë të pasur me flluska kur pastroni trupin tuaj të bukur.

Shishja është bërë nga plastika 100% e ricikluar dhe ju mund ta ricikloni, përjashtohen kapaku dhe etiketa.

  • Xhel dushi
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Teksturë e lehtë xhel
  • Lë lëkurën të ndjehet e pastër, e freskët dhe e butë
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Bërë me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Pine Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Coumarin, Pinus Sylvestris Bud Extract, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1, CI 17200/Red 33.

My Review for Wild Pine Shower Gel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.