The Body Shop Kosovo

English Dawn Gardenia Shower Gel

English Dawn Gardenia Shower Gel

0/5
0 Mendime

Shkumojeni dhe ndihuni mirë me aromën e luleve.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

English Dawn Gardenia Shower Gel

Ujë (Solvent / Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Klorur Natriumi (Modifikues i Viskozitetit), Parfum / Aromë (Parfum), PEG-40 Vaj i Hidrogjenuar Recini (Emulsifikues) , PEG-150 Distearate (Surfaktant), Fenoksietanol (Konservant), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Trisodium Sulfosuccinate (Rregullues i pH), Mjaltë (Shtesë Natyrale), Benzil Salicilat (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (rregullues i pH), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Alfa-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Propilen Glikol (Humektant), Ekstrakt Luleje Gardenia Florida (Agjent Zbutës i Lëkurës), Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Benzoat Natriumi (Konservant), Acid Sorbik (Konservant).

My Review for English Dawn Gardenia Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.